ПОСТАЧАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

ТОВ «СК ЕНЕРДЖІ ГРУП» діє на підставі рішення про видачу ліцензії 1905 від 13.10.2020 року на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу Ліцензия енергетичний ідентифікаційний код (ЕІС) № 62X471142322144O, та договору з НЕК «УКРЕНЕРГО» про надання послуг з передачі електричної енергії від 30.11.2020 №1924-02024 Договір про надання послуг з передачі електричної енергії

ПРАВИЛА СПІВПРАЦІ З НАМИ

Постачання (продаж) електричної енергії споживачу здійснюється за договором про постачання електричної енергії споживачу обраним споживачем електропостачальником, який отримав відповідну ліцензію, за вільними цінами.

Електропостачальник до укладення зі споживачем договору про постачання електричної енергії споживачу має надати інформацію про істотні умови договору та про наявний вибір комерційних пропозицій.

Споживач перед укладенням договору про постачання електричної енергії споживачу має ознайомитись з умовами постачання електричної енергії, правами та обов’язками, обрати відповідну комерційну пропозицію та зазначити її у заяві-приєднані до умов договору. обрана споживачем комерційна пропозиція є додатком до укладеного відповідним електропостачальником та споживачем договору.

Ціна на електричну енергію є економічно обґрунтованою, прозорою та недискримінаційною, що включає, зокрема, ціну купівлі електричної енергії на ринку електричної енергії, ціну (тариф) на послуги постачальника електричної енергії, ціни (тарифи) на послуги оператора системи передачі, оператора системи розподілу та постачальника послуг комерційного обліку відповідно до укладених договорів про надання відповідних послуг.

Договір про постачання електричної енергії споживачу є укладеним, якщо сторони в належній формі досягли згоди з усіх істотних умов договору, та вважається укладеним з дати відкриття особового рахунка за об’єктом споживача або внесення змін до такого особового рахунка, про що споживач інформується у передбаченому договором порядку.

Якщо умови вибраної пропозиції Вас задовольняють, можемо починати оформлення договірних відносин. Для цього потрібно ознайомитися з умовами Договір на постачання електричної енергії споживачу на постачання електричної енергії споживачу та приєднатися до нього шляхом заповнення та підписання Заява-приєднання до договору постачання електричної енергії (Акцепту). Скан-копію Акцепту необхідно надіслати за адресою office@skenergy.com.ua Договор набуває чинності з 00-00 годин дати початку дії Договору, яка вказана в п.12 Акцепту (Заяві-приєднання), якщо Вам не буде повідомлено про невідповідність критеріям обраної комерційної пропозиції.

ТОВ «СК ЕНЕРДЖІ ГРУП»» не обмежується Публічними комерційними пропозиціями та Публічним договором, ми пропонуємо Вам індивідуальні умови постачання — співпрацю за гнучким індивідуальним графіком оплати та індивідуально погодженими цінами(тарифами) на електричну енергію з укладенням ідивідуального Договору.

Якщо Ви бажає заключити індивідуальний Договір на умовах відповідно наданої Вам індивідуальної комерційної пропозиції, після погодження спільних кроків, наші фахівці нададуть проект Договору про постачання електричної енергії для узгодження всіх деталей та умов. Після погодження проекту договору виконується його підписання та обмін примірниками поштовою або курьерською службою.

ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

Всі спори між постачальником і споживачем вирішуються у швидкий, прозорий і справедливий спосіб шляхом досудового врегулювання. постачальник розглядає письмові та/або отриманні на електронну адресу постачальника звернення, скарги, претензії від споживача і протягом місяця повідомляє про результати їх розгляду, письмово та/або електронною поштою, якщо інші умови не передбачені правилами роздрібного ринку електричної енергії.

У разі недосягнення між постачальником і споживачем згоди шляхом переговорів, сторони мають право звернутися із заявою про вирішення спору до регулятора або його територіального підрозділу та/або передати спір до господарських судів України. врегулювання спорів регулятором або його територіальними підрозділом здійснюється відповідно до затвердженого регулятором порядку. ТАКОЖ СПОЖИВАЧ МОЖЕ НАДАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗАГРОЗУ ЕЛЕКТРОБЕЗПЕЦІ ЗА КОНТАКТАМИ, ВКАЗАНИМИ НА САЙТІ.