ТОВ «СК ЕНЕРДЖІ ГРУП» пропонує продаж електричної енергії на:

 — вигідних умовах;

 — за тарифами та в об’ємах, про які було домовлено.

Електрична  енергія – це товар,  який генерується та  відразу споживається.  Можливості її зберігання  навіть на теперішній час  доволі обмежені.  Тому  електроенергію  потрібно  виробляти  у той  момент,  коли споживачам   потрібно  її   споживати. Одночасно  важливо підтримувати баланс виробництва і споживання для належної роботи енергетичної системи України.

Ці особливості електроенергії   завжди враховуються при  формуванні  різних  ринків. Тому  новий ринок  електричної  енергії в  Україні передбачає  послідовне встановлення та  функціонування кількох ринків – від двосторонніх договорів для купівлі  електроенергії за  рік або за місяць наперед до фактичної поставки електроенергії «на добу наперед» та внутрішньодобовому ринку.

ЗУ «Про ринок електричної енергії» визначає правові, економічні та організаційні засади функціонування ринку електричної енергії, регулює відносини, пов’язані з виробництвом, передачею, розподілом , купівлею-продажем, постачанням електричної енергії для забезпечення надійного та безпечного постачання електричної енергії споживачам з урахуванням інтересів споживачів, розвитку ринкових відносин, мінімізації витрат на постачання електричної енергії та мінімізації негативного впливу на навколишнє природне середовище.

Ми намагаємося забезпечити максимально зручні умови співпраці для наших клієнтів. При складанні договору наші фахівці враховують всі побажання і рекомендації. Проект проходить багатоетапне обговорення і корекцію до повної відповідності щодо побажань і можливостей обох сторін.

При виникненні спірних ситуацій співробітники докладають всіх зусиль, щоб вирішити їх методом досудових переговорів. Якщо ж домовленості досягти не виходить, споживач має право звернутися до державного регулятора або в суд для вирішення виниклої проблеми. Ми обов’язково виконаємо рішення суду або державного регулятора, винесені в законному порядку.

Якщо ви, як клієнт нашої компанії, виявили загрозу безпеці подачі електричної енергії на ваше підприємство, то вам слід негайно повідомити про це нас:

По телефону: +38(063)-453-13-55

На адресу електронної пошти: office@skenergy.com.ua 

Письмовим зверненням на адресу: 01024, Україна, місто Київ, вул. Шовковична, буд. 30-А, офіс 23

Під поняттям «загроза безпеці подачі електроенергії» розуміється будь-яка ситуація, що:

 • несе в собі загрозу життю людей, домашніх або диких тварин;
 • може привести до систематичних збоїв подачі електричної енергії на підприємство;
 • може привести до аварійних ситуацій або до виходу з ладу промислового обладнання.

Основні вимоги до повідомлень, скарг та звернень

Повідомлення про загрозу енергетичної безпеки слід подавати письмовою заявою, електронним листом або телефонним дзвінком. У повідомленні обов’язково необхідно вказати:

 1. Хто подає інформацію (керівництво підприємства, відповідальна посадова особа, тощо). В обов’язковому порядку вказується назва підприємства, як в установчій документації, адреса знаходження об’єкту електропостачання, а також юридична адреса.
 2. Суть ситуації, яка несе загрозу енергобезпеці підприємства або лінії електропередачі.
 3. В зверненні повинен бути підпис відповідальних осіб та зазначена дата його створення.
 4. Якщо звернення повторне, до нього треба додати рішення, які були винесені раніше.
 5. Також в зверненні вказується адреса електронної пошти, номер телефону для зв’язку, та інші можливості комунікації.

Використання електронного цифрового підпису при оформленні звернень не потрібно.

Якщо в скарзі зазначена адреса електронної пошти чи номер телефону, отримати попередню відповідь можна на протязі 1 робочого дня.

Відразу після отримання такого повідомлення ми приймемо невідкладних заходів щодо запобігання небезпечної ситуації. До місця аварії буде направлена бригада ремонтників.

Розгляд звернень від споживачів здійснюється в законодавчо регламентовані терміни. Час винесення рішення залежить від складності питання і можливості прийняття оперативних заходів.

Письмове звернення щодо купівлі електричної енергії або отримання пояснень можна подати наступним чином:

 • Надіслати поштою на адресу 01024, Україна, місто Київ, вул. Шовковична, буд. 30-А, офіс 23
 • Особисто передати, за зазначеною вище адресою;
 • Надіслати електронний лист на адресу office@skenergy.com.ua 
 • Зателефонувати за номером:    +38(063)-453-13-55